3D turas

Su Google Street View parodykite virtualų verslo turą.

Nauda:

– Google Street View siejama su Google business paskyra. Informaciją vedant Google sertifikuotam fotografui, Google ją priima kaip patikimą ir teisingą. Tai užtikrina rodymą aukštose pozicijose Google paieškoje.
– Google Street View rodoma paieškoje (ypač aukštai keliami rezultatai, esantys šalia lankytojo paieškos – tame pačiame mieste ar regione), dešinėje pusėje šalia verslo aprašymo. Lankytojai mato kontaktus pačiame Google paieškos puslapyje.
– Potencialūs klientai turi galimybe pasižiūrėti, kaip atrodo verslo biuras, kavinė, sandėliai, kitos patalpos nepakildamas nuo fotelio.
– Google Street View virtualus turas lengvai diegiamas ir į įmonės tinklalapį. Klientai dar lengviau ras, kaip privažiuoti prie objekto, kur pasistatyti automobilį bei kur keliauti.

Investicija: susitikime ir pasikalbėkime apie jūsų prekių/paslaugų pateikimą virtualiame ture.

Sukūrus virtualų turą, jis bus patalpintas google žemėlapyje, tad Google paieškoje klientai matys išorės, bei vidaus nuotraukas. Tai atveria galimybę pasivaikčioti po įmonės patalpas neišėjus iš namų. Taip pat virtualūs turai apjungiami su Google Street View žemėlapiu.